Dobrý den,

Jmenuji se Tomáš Neubauer,
jsem Art Director / Grafik a jsem z Prahy.
Mám již 20 let zkušenosti v tomto oboru a z toho polovinu této doby působím jako freelancer. Spolupracuji jak s koncovými klienty tak i s významnými českými a mezinárodními reklamními agenturami na malých i velkých projektech. Ctím dodržování dohodnutých termínů, preciznost, kvalitu a profesionální přístup. Veškeré zakázky vám připravím od samotného návrhu až po finalizaci do tiskových dat.
Hledáte spolehlivého grafika, který vám navrhne jednotný firemní styl a následně se o něj bude starat, aby vaše společnost působila na trhu profesionálně a důvěryhodně? Přesně tohle je náplň mé práce - být dlouhodobým partnerem v oblasti designu.
Specializuji se na grafický design všeho druhu. Připravím vám kompletní firemní identitu (logo včetně logomanuálu, vizitky, hlavičkový papír, grafický manuál apod.) Dále vám navrhnu inzerci, brožury, katalogy, redesign časopisů, plakáty, billboardy, POS materiály, polep aut, internetové bannery a další tiskoviny. Pomohu vám navrhnout jednoduché, ale za to hezké, moderní a funkční webové stránky pro menší firmy nebo podnikatele.
Přehled vybraných klientů
Chcete patřit také mezi moje klienty?
Napište mi
Nahoru